Oczywiście, że tak! Jeśli tylko mają ochotę towarzyszyć Ci w naszym fotograficznym spotkaniu, to wspaniała wiadomość – uważam że to naprawdę świetna okazja na sesję ciążowo-rodzinną.

Na sesjach, w których uczestniczy Twoja rodzina dużo łatwiej o emocje i naturalne kadry niewymagające pozowania. Po prostu jesteście razem – spacerujecie, wygłupiacie się i przytulacie, a ja chwytam te Wasze momenty w kadrze 🙂

Naprawdę uwielbiam takie spotkania, a z relacji moich klientów wynika, że ich efekty budzą w nich wiele pozytywnych uczuć i emocji, szczególnie po kilku latach! 😊

sesja ciążowo-rodzinna z mężem i dzieckiem w parku
sesja ciążowa z dzieckiem