Intymna sesja ciążowa w domu Klaudii i Łukasza, Warszawa

Jest takie miejsce, w którym czujesz się najswobodniej. To tutaj najlepiej wypoczywasz, tu masz największe poczucie bezpieczeństwa. Czemu by więc nie wykorzystać tego azylu, by utrwalić w nim czas oczekiwania? Sesja ciążowa w domu to najlepsza opcja, jeśli marzysz o swobodnej sesji bez stresu. Tak też pomyśleli Klaudia i Łukasz, gdy zaprosili mnie do siebie, by zatrzymać w kadrach piękne momenty przed narodzinami Frania.

sesja ciążowa w domu

intymna sesja ciążowa warszawa

Plusy sesji ciążowej w domu

Uwielbiam domowe sesje ciążowe! Kiedy tylko dostaję wiadomość, że jesteś chętna na takie spotkanie, przebieram nogami z radości, bo po prostu wiem, że będzie przepięknie! Zastanawiasz się, jakie są plusy spotkania na sesji w domu? Oto moja subiektywna lista:

  • komfort – sesja w domu to przede wszystkim wygoda. Nie musisz nigdzie się ruszać, to ja przyjeżdżam do Was.
  • masz ochotę na trochę odważniejszą stylizację? W domu spokojnie można ubrać się w bieliznę, bez obawy, że ktoś wyskoczy zza krzaków i zdziwi się widokiem odkrytego ciążowego brzuszka 😉

domowa sesja ciążowa warszawa

domowa sesja ciążowa warszawa

  • zaplanowałaś kilka strojów, w których chcesz wystąpić? W domu to żaden problem, możesz przebierać się do woli.
  • masz psa, kota, kanarka, czy inne zwierzątko domowe? Kiedy na zdjęciach spotykamy się u Was, bez problemu może również wziąć udział w sesji.

sesja ciążowa z kotem

  • na sesji w domu mniej się stresujesz bo jesteś u siebie. Łatwiej też ukazać prawdziwe emocje i uczucia, bo tutaj jesteś sobą.
  • zatrzymujesz w kadrach miejsce, w którym będzie wychowywać się Twoje dziecko – to cenne wspomnienia nie tylko dla Ciebie, ale i materiał dla maluszka.
  • jesteś zupełnie niezależna od pogody, na dworze może hulać śnieżyca, a Tobie będzie ciepło i komfortowo 😉

sesja ciążowa w domu

Jak widzisz, sesje ciążowe w domu mają bardzo wiele zalet. A lista nie jest wyczerpana! A może chcesz zobaczyć więcej domowych sesji brzuszkowych w moim wykonaniu? Jeśli tak, koniecznie zajrzyj tutaj, albo tutaj 😊

Domowa sesja brzuszkowa – wątpliwości

Czasem przyszłe mamy mają wątpliwości, czy w ich mieszkaniu da się wykonać domową sesję brzuszkową. Spieszę więc uspokoić – oczywiście, że tak 😊 nawet, jeśli mieszkanie nie jest duże, czy nowocześnie urządzone, znajdę sposób, by je pięknie pokazać. Przed sesją wyślę Ci też autorski poradnik, w jaki sposób przygotować się do takiego spotkania, żebyś miała wszystko zebrane w jednym miejscu. A miedzy nami mówiąc – do takiej sesji potrzebujemy naprawdę niewiele – najważniejsi jesteście Wy i Wasze emocje, które wspólnie będziemy zapisywać w kadrach. Reszta to tylko dodatki.

sesja ciążowa w domu warszawa

sesja ciążowa w domu warszawa

 

Intymna sesja ciążowa w bieliźnie

Sesja ciążowa w domu to doskonała okazja, by w kadrach, poza czasem oczekiwania, przemycić również atmosferę intymności. Dobór odpowiedniego stroju, pokazanie ciążowego brzuszka i bliskość między przyszłymi rodzicami spowodują, że zdjęcia będą czymś więcej, niż pięknymi obrazami. Kobiece ciało w ciąży jest wyjątkowe i piękne. W końcu jest mieszkaniem dla nowego życia. Docenienie go za pomocą zdjęć może mieć również działanie terapeutyczne po porodzie – takie kadry pomogą obudzić w sobie czułość i miłość do samej siebie. A to bardzo ważne – w końcu najlepszym prezentem, jaki możesz dać również swojemu dziecku, są Twoje siła i zdrowie – fizyczne i psychiczne.

sesja ciążowa w bieliźnie

intymna sesja ciążowa w domu warszawa

para oczekująca na dziecko leżąca w sypialni na łóżku

 

Sesja ciążowa z kotem

Tak jak wspominałam, sesja ciążowa w domu, to doskonała okazja do tego, by uwzględnić w niej pupila. Koty, psy, czy inne zwierzaki świetnie urozmaicają sesję. Poza tym, jakby na to nie patrzeć, to również Wasi domownicy. Czemu więc nie mieliby się znaleźć na zdjęciach? Przecież to także część Waszej historii 😊 kociak Klaudii i Łukasza czuł się przed obiektywem jak ryba w wodzie. A może po prostu cieszyły go pieszczoty, a ze zdjęciami było mu wszystko jedno? 😉

sesja ciążowa z kotem

A jeśli podoba Ci się koncepcja sesji ciążowej z kotem, może zainteresuje Cię również sesja ciążowa z psem? 🙂

Czarno biała sesja ciążowa

Lubisz klimat czarno-białej fotografii? Ja bardzo. Więc jeśli tylko masz na to ochotę, część kadrów mogę dla Ciebie obrobić również w czerni i bieli, a Ty wybierzesz, jaka wersja podoba Ci się bardziej! Sesja ciążowa czarno-biała pięknie wydobędzie emocje, które na kolorowym zdjęciu mogą nie być aż tak widoczne 😊 sama tylko zobacz, jaki klimat mogą mieć Twoje fotografie 😊

czarno-biała sesja ciążowa

Czy wiesz, że aby uzyskać ten efekt, wcale nie potrzebujemy studio? Wystarczy nam okno z firanką i Wasze białe koszule. Resztę zdziałam już ja 😊

 

Sesja ciążowa w domu to idealne rozwiązanie na jesienne dni… i nie tylko!

Jaki nasz klimat jest, wszyscy wiemy. Niestety nigdy nie ma pewności co do tego, jaka będzie pogoda w dniu sesji. Dlatego domową sesję ciążową warto rozważyć nie tylko w sezonie jesienno-zimowym, ale też w pozostałe miesiące w roku 🙂 Domowy klimat pozwala na stworzenie przytulnej, intymnej atmosfery, gdzie jesteście tylko Wy i Wasze oczekiwanie. Wtedy nawet deszcz bębniący o szyby będzie nadawał wyjątkowy klimat i robił nam podkład dźwiękowy do stworzenia wyjątkowych kadrów!

 

Podobała Ci się ta sesja i myślisz o podobnej? Napisz do mnie, chętnie ją dla Ciebie wykonam! 😊

Moją aktualną ofertę znajdziesz tutaj.

 

 

Sesja ciążowa w domu | Sesja ciążowa w bieliźnie | Intymna sesja ciążowa

Sesja ciążowa w koszuli | Sesja ciążowa z partnerem | Sesja ciążowa cena