Kasia Sawicka fotograf

Cześć!

Jestem Kasia i z przyjemnością uwiecznię Wasze piękne chwile!

Odkąd pamiętam, uwielbiałam zdjęcia, a moim ulubionym zajęciem, było oglądanie starych albumów i cofanie się w czasie do historii, których osobiście nie mogłam być świadkiem.

Z biegiem czasu sama zaczęłam robić zdjęcia, wypełniając wspomnieniami własne albumy. Jednak dopiero kiedy zostałam mamą, szczególnie doceniłam i pokochałam fotografię naturalną. Widząc, jak szybko zmieniają się dzieci, a czas pędzi jak szalony, jeszcze chętniej wracam do chwil zatrzymanych w kadrach. I z ogromną radością opowiadam zdjęciami też Wasze historie!

Prywatnie jestem żoną najbardziej wyrozumiałego i wspierającego mężczyzny na świecie – Sławka oraz mamą cudownej dwójki maluchów – Stasia i Marysi. Moja rodzina jest dla mnie całym światem i to dzięki niej mam siłę i ochotę do działania, rozwoju i uśmiechu każdego dnia. Fotografowanie własnych dzieci wykształciło we mnie wrażliwość oraz umiejętność dostrzegania i zatrzymywania na zdjęciach momentów, gestów i detali, które szczególnie rozczulają i chwytają za serce inne mamy.

Wierzę w miłość, rodzinę i to, że szczera rozmowa pozwala uniknąć bardzo wielu problemów. Poza tym lubię wyzwania, mam słabość do słodyczy i ciężko mi wytrzymać dzień bez dobrej kawy 🙂

A Ty? Jaka jesteś? Będę bardzo szczęśliwa, jeśli pozwolisz mi się poznać!