Sesja noworodkowa w domu, Warszawa – spotkanie z Vidą, Jackiem i Jerzym

No i stało się – 9 miesięcy oczekiwania zakończyło się pojawieniem się na świecie największego, choć zamkniętego w maleńkim ciałku, cudu. Uczysz się być mamą, a Twoja druga połówka – tatą. Poznajecie swój długo wyczekiwany skarb. I mimo zmęczenia, przepełnia Was szczęście i miłość. Chciałabyś mieć pamiątkę z tego cudownego okresu, ale nie masz głowy do wyjazdów do studio. W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem będzie sesja noworodkowa w domu. Obawiasz się przygotowań? Nie musisz! Wasza miłość i czułość to wszystko, czego mi potrzeba, o resztę zadbam już ja 🙂

sesja noworodkowa w domu

Zalety sesji noworodkowej w domu

Być może kiedy myślisz o sesji noworodkowej, od razu do głowy przychodzi Ci studio i zdjęcia maluszków zawiniętych w kokoniki, otoczonych mnóstwem uroczych akcesoriów. Nie jest to jednak jedyny sposób na uwiecznienie Twojego maleństwa. Jeśli nie czujesz takiego klimatu, sesja noworodkowa w domu będzie idealną odpowiedzią na Twoją potrzebę zatrzymania w kadrze pierwszych chwil życia Twojego maluszka. Takie spotkanie z fotografem ma szereg zalet, które być może nie przychodzą od razu do głowy.

rodzice z noworodkiem w czasie sesji noworodkowej w domu

Przede wszystkim domowa sesja noworodkowa to niesamowity komfort i wygoda. Maluszek w domu czuje się bezpiecznie, Wy macie poczucie spokoju i wygody. To idealne warunki do stworzenia naturalnych, pełnych uczuć i emocji kadrów.

Kolejna zaleta to fakt, że nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni czasowo. Sesja odbywa się w tempie i rytmie dostosowanym do potrzeb maluszka. Można bez problemu zrobić przerwę na karmienie, przewijanie. Jeśli macie takie życzenie, możecie się przebrać. Możesz też spokojnie zaczekać, aż wrócisz do siebie po porodzie i oswoisz się z nową rolą – w wypadku domowej sesji noworodkowej nie obowiązuje zasada, że trzeba się na niej spotkać w czasie pierwszych 2 tygodni życia dziecka. Wasz komfort jest najważniejszy, a każdy moment z wyjątkowego czasu noworodkowego będzie wyglądał cudownie na zdjęciach.

sesja noworodkowa w domu

Nic nie opowie tak dobrze Waszej historii, jak domowa sesja noworodkowa. Kiedy za jakiś czas zrobicie remont, bądź nawet się przeprowadzicie, te kadry będą ukazywać pierwsze chwile razem w otoczeniu, którego być może nie będzie znał Twój maluszek. Takie zdjęcia mają niesamowitą wartość sentymentalną! Z pewnych źródeł wiem też, że bardzo chętnie oglądają je właśnie… dzieci! Oczywiście, gdy są już trochę większe 🙂

Sesja noworodkowa w domu to okazja do bycia razem, tu i teraz

Co tu dużo mówić – początki rodzicielstwa bywają zaskakujące. Poznawanie małego człowieka jest pełne pięknych chwil, ale też mniej przyjemnych obaw i niespodzianek. Łatwo w tym wszystkim się zatracić. W czasie spotkania na sesji macie okazję skupić się tylko na sobie. Możecie swobodnie oddać się zachwytom nad tą maleńką istotą, a także z czułością i miłością spojrzeć na siebie nawzajem. Bo to przecież od Was zaczęła się ta piękna przygoda i dzięki Wam będzie trwała.

sesja noworodkowa w domu, warszawa

Naturalna sesja noworodkowa – co jest potrzebne do jej wykonania?

Do wykonania sesji noworodkowej w Waszym domowym zaciszu tak naprawdę nie potrzeba wiele. Jeśli chodzi o mieszkanie, wystarczy nam miejsce przy oknie i łóżko. Nie musisz się obawiać tego, że być może mieszkanie nie jest zbyt duże. To naprawdę nie ma znaczenia, ponieważ to Wy jesteście w tej sesji najważniejsi.

Jeśli chodzi o strój – przed sesją prześlę Wam poradnik dotyczący przygotowania, chętnie też podpowiem i pomogę w wyborze stylizacji. Jeśli zupełnie nie masz pomysłu na to, w co się ubrać, nie martw się! Mogę zabrać ze sobą kilka sukienek, a także maleńkich ubranek dla Twojego skarbu 🙂 zazwyczaj biorę ze sobą również kosz Mojżesza oraz 2-3 kocyki, by urozmaicić sesję.

sesja noworodkowa w domu warszawa

To jak? Co sądzisz o spotkaniu na sesji w domowych pieleszach? 🙂 Jeśli spodobała Ci się ta sesja, zajrzyj tutaj, by  zobaczyć inne historie, które miałam okazję zapisać w kadrach. A jeśli już na podstawie tej relacji nie masz wątpliwości i również chcesz się ze mną spotkać – po prostu napisz do mnie! Chętnie uwiecznię i Twoją opowieść 🙂

 

 

Sesja noworodkowa w domu | Sesja noworodkowa w domu Warszawa | Sesja noworodkowa z rodzicami | Naturalna sesja noworodkowa